top fight logo export web
Nate Diaz zapas

Nate Diaz udělal jasno o své budoucnosti. Hodlá znova bojovat?

Nate Diaz se rozhodně zastavovat nehodlá. Zápasem s Leonem Edwardsem se pouze rozehřál a nyní vyhlíží další výzvu.

Kalifornský bojovník, který téměř dva roky absentoval, se vrátil o víkendu do klece, kde se střetl s průbojným kandidátem v boji o titul Leonem Edwardsem. A i když s ním prohrál na body, za svůj výkon se stydět nemusel.

„Kdyby šlo o skutečný fight ve skutečném světě, tak bych vyhrál. Leon byl náměsíčný!“ říkal Diaz, který tak poukazoval na scénu z pátého kola, kdy svého soupeře trefil do brady a následně ho roztancoval.

Nikdo pořádně netušil, co po tomto zápase bude s Natem dál, on však své příznivce bleskurychle navnadil.

„Rád bych znova bojoval za tři nebo čtyři měsíce, protože jsem už teď do tréninku vložil spoustu těžké práce, kterou bych rád zužitkoval,“ vysvětloval šestatřicetiletý bijec, jenž se o nabídky k případnému zápasu strachovat nemusí. Každý mu chce čelit.

Dana White zatím nechává budoucnosti dveře otevřené. „Uvidíme, co bude. Nate má za sebou skutečně velkou fanouškovskou základnu. Bez ohledu na výsledek, každý ho rád sleduje,“ sdělila hlava organizace, která Diazovi v dalším fightu jistě bránit nebude.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.