Top-Fight.cz - bojové sporty
Nate Diaz či Nick Diaz, postavte je do řady a já je zmlátím oba dva, avizuje šampion Usman

Konec Nateovy kariéry v UFC se blíží a Dana White jí chce nasadit pořádnou třešničku. Se svým posledním plánem ale sáhl hodně vedle.

Nate Diaz je člověk, který si vybírá soupeře podle vlastního gusta. I když se momentálně nenachází v žebříčku velterové váhy, chce pouze ta největší jména a ta zase chtějí jeho, jelikož všichni vědí, kdo je zde tahounem pozornosti.

Protože to má ovšem stocktonský borec jen kousíček od konce své aktivní smlouvy, hodlá jej Dana White využít jak nejlépe to jen půjde. Například do bitvy s Khamzatem Chimaevem, od čehož si slibuje opravdu obří zájem. Nate to ovšem okamžitě odmítl.

„UFC za mnou přišlo s nabídkou zápasu proti Chimaevovi. Říkám jim, aby mě takhle nezneuctívali… nabízet mi fight s nějakým zelenáčem? No kurva,“ zašklebil se pověstný kalifornský borec.

„Když máte za sebou jenom nějaké čtyři zápasy v UFC, neměli byste ani vyslovovat mé jméno. Já zase nechci slyšet to jeho, UFC má mít přece nějakou úroveň, nebo ne?“ položil jakousi řečnickou otázku.

„Všichni z vrcholu žebříčku, co s Khamzatem hrajete tuhle hru, jste jenom kurvy. Nemůžete mu skočit na špek. Nepouštějte se do jeho hry, máte přece nějakou důstojnost,“ apeloval Diaz na své konkurenty v divizi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Nate Diaz: UFC mi nabídlo fight s Chimaevem, ale já s nimi hned vyběhl. Kde je nějaký respekt??