top fight logo export web
Nate Diaz Khamzat Chimaev

Nate Diaz? UFC si ho vůbec neváží, posílají ho na jasnou popravu, nelíbí se Cejudovi

Henry Cejudo si dobře všímá, jak se UFC chová k zápasníkům, kteří v organizaci nechtějí prodloužit smlouvu.

Zažil to sám Cejudo a nyní to zažívá například Francis Ngannou či Nate Diaz. Oba aktivní borci hodlají z UFC odejít, čímž si podepsali ortel, že s nimi nebude zacházeno tak, jako je zacházeno s ostatními.

„Tohle je bohužel byznys UFC, takto to tam chodí. Chtějí mít pod sebou to nejlepší, ale už si nejsou ochotni za to nejlepší připlatit. To je ten důvod, proč chtějí Nate a Francis odejít. A dozajista nebudou jediní,“ nechával se slyšet Cejudo, který rozhodně nedržel jazyk za zuby.

„To, jak je zacházeno s Natem Diazem, mi přijde strašně neuctivé. Ten člověk dlouhá léta zvedal pozornost, staral se o to, aby turnaje byly vyprodané, a teď z něho dělají pouhý boxovací pytel,“ štvalo jej. Narážel přitom na zápas, kterého bychom se mohli dočkat někdy v létě.

„Jako ať se na mě nikdo nezlobí, ale duel mezi Natem Diazem a Khamzatem Chimaevem může vymyslet jen naprostý idiot. To je jako byste si šli zaplavat mezi žraloky, přesně takto se musí Nate cítit. Khamzat je mladý, dravý, má silnou zem. Co mu jako Diaz asi může udělat?“ ptal se, leč nevyžadoval odpověď.

„Tohle je čirá poprava. Nate nechce s UFC podepsat novou smlouvu, tak ho pošlou do důchodu tím nejbrutálnějším možným způsobem,“ řekl Cejudo v show u reportéra Schma.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.