top fight logo export web
Ngannou Nate Diaz

Nate Diaz: Zápas se mnou si zaslouží jen Ngannou nebo Adesanya

Nate Diaz v celé rozsáhlé soupisce našel pouhé dva borce, kteří by byli zápasu s ním hodni.

Nate je velmi specifickým typem bojovníka, ale i člověka. Uvažuje a chová se jinak než ostatní, a právě proto ho mají fanoušci rádi.

„Zajímají mě jenom skuteční soupeři. Takové, kteří si na nic nehrají. Tohle je válka, boj, málokdo to tak ale bere. Dneska už se pravidly boje nikdo neřídí a dělají tomuto sportu jen ostudu,“ zní jeho názor.

Kdyby si tedy měl vybrat protivníky pouze podle toho, kdo za to stojí, našel by v celém UFC pouhá dvě jména. Ta ovšem nepůsobí v jeho hmotnostní kategorii.

Nate Diaz si vybral soupeře

„Se vší upřímností, jediní vhodní soupeři, kteří se tu pro mě nyní nachází, jsou Francis Ngannou a Israel Adesanya. Samozřejmě s nimi nehodlám bojovat, ale oba je respektuji a oba je velmi uznávám,“ řekl Diaz v pořadu The MMA Hour.

Nate není člověkem, který by pochvaly rozdával na potkání. Prakticky se dá říct, že něco takového nevyslovuje vůbec. Dotyčné osoby si toho tedy mohou vážit.

Francis Ngannou Predator

Co se ovšem kalifornského bijce a jeho bojového byznysu týče, nyní se mluví o tom, že by měl přijmout fight s Khamzatem Chimaevem. Pokud to konečně klapne, tak to bude jeho poslední tanec, který pod hvězdnou značkou UFC podstoupí.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.