top fight logo export web
ngannou jones blaydes

Návrat Jona Jonese je na spadnutí! Kdy, kde a proti komu?

Zdá se, že více než dvouletá sága o návratu nejlepšího bojovníka historie UFC se konečně chýlí ke zdárnému konci.

Jon Jones absolvoval svůj poslední zápas v únoru roku 2020 a poté kvůli ztrátě motivace (plynoucí i kvůli nedostatečnému finančnímu ohodnocení) přerušil kariéru. O pár měsíců později, když odevzdával svůj titul v polotěžké váze, navnadil Bones své fanoušky prohlášením o přestupu do nejtěžší váhové kategorie.

Jenže měsíce utíkaly a nic se nedělo. Nejmladší šampion v historii UFC čas od času ukázal na svých sociálních sítích, že poctivě nabírá a učí se pracovat s podstatně mohutnějším tělem, ale k oznámení návratu nedocházelo. Vinu na tomto stavu nesly pošramocené vztahy vedení organizace s největší hvězdou, která po téměř patnácti letech služby očekávala úplně jiné ohodnocení než všichni ostatní. Nejnadějněji to s Jonesovým návratem začalo vypadat na konci letošního léta, kdy se reálně zdálo, že jsme blízko oznámení zápasu se Stipe Miocicem. Tento fight dostal tři potenciální termíny, přičemž ten poslední nás odkazoval na prosincový turnaj UFC 282, kde bude v hlavní roli Jiří Procházka a Glover Teixeira.

Ani tentokrát, jsme se ale návratu fenomenálního bojovníka nedočkali. Na svědomí to má Stipe Miocic, který se věnuje naplno své profesi hasiče v milovaném Clevelandu a je dost možné, že se do klece již nikdy nepodívá. UFC tak znovu rozjelo plán na jehož úspěšném konci se doufejme dočkáme úžasné bitvy Jon Jones vs. Francis Ngannou! Jeden z nejočekávanějších duelů má už dokonce i termín, kterým je 4. březen 2023, kdy se koná UFC 285 v Las Vegas. Vzhledem k tomu, že návrat Francise není zatím stoprocentní a stále probíhají dohady okolo nové smlouvy, vytáhlo UFC plán B. Pokud nebude kamerunský Predátor k dispozici, postaví se Jonesovi v jeho návratovém zápasu trojka divize Curtis Blaydes. Ať se situace vyvine jakýmkoliv způsobem, již teď je jasné, že se v těžké váze v příštím roce rozhodně nudit nebudeme.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!