top fight logo export web
kamaru colby 2

Nečekaná slova uznání! Takto Kamaru Usman po zápase mluvil o Colbym Covingtonovi

Kamaru a Colby je dvojka, mezi kterou už více než dva roky bublala zlá krev. Je možné, že by tato nenávist po deseti kolech v kleci konečně byla zažehnána?

Dvě nejlepší velterové váhy současnosti mají za sebou již dva střety a v obou případech se z nich mohl radovat Kamaru Usman, který opět potvrdil svou roli absolutní jedničky v této hře.

Colby Covington je člověk, který se během propagace zápasu nebojí zarýt pořádně hluboko a Usmana dlouho neuznával. Nazýval ho vládcem všech EPO podvodníků a pochyboval i o jeho čestnosti coby jako fightera, který si v boji často dopomáhá zakázanými fauly.

Teď ovšem mají oba borci za sebou v součtu už deset kol v oktagonu. Po takto dlouhé době strávené litým bojem je předem jasné, že k tomu druhému musíte chovat i něco jiného než jen nenávist.

„Jako zápasník nemohu než Colbyho respektovat,“ řekl Kamaru na tiskové konferenci. „Je to druhý nejlepší zápasník v divizi, a navíc je zatraceně tvrdý. Jen málokdo má tak tuhý kořínek,“ chválil jej.

„Buďme k sobě upřímní, i takový Muhammad Ali potřeboval svého Joeho Fraziera. Můžete být skvělým bojovníkem, ale vždy se tu najde někdo, kdo vás nutí být lepším. Pro mě to byl Colby Covington, on mě nutil dřít. I když ho tolik lidí příliš nemusí, včetně mě, jako zápasníka ho prostě respektuji a uznávám, je to skutečný soupeř,“ přidal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.