top fight logo export web
Khamzat Chimaev Dana White

Nečekané Whiteovo přiznání! Chimaev vs. Diaz by nebyl dobrý fight

Nevídá se to sice často, ale i Dana White nečekaně přiznal svou chybu. Došlo mu, že hlavní zápas Chimaev vs. Diaz asi vážně nebyl dobrý nápad.

Když čelil Dana White po turnaji UFC 279 novinářům a jedna z otázek byla, zdali si celou tu rošádu na hlavní kartě předem nenaplánoval, odpověděl razantně „NE“. Svým způsobem i novinářům vyčinil, že je takováto drzá otázka vůbec napadla.

Uběhlo pár dní a šéf UFC rázem začíná poodhalovat kostlivce, kterého schovával ve skříni. Čím více se blížil avizovaný turnaj, tím více si přál, aby došlo k nějaké změně.

Chimaev vs. Diaz byl omyl

„S ohledem na Khamzatovy kvality je nutné říct, že spárovat ho s Natem Diazem nebyl vůbec dobrý nápad. Byla to naprostá katastrofa,“ přetočil White svůj původní názor.

„Že Khamzat nesplnil váhu, bylo pro nás svým způsobem požehnáním. Vím, že se fanoušci tou náhlou změnou naštvali, ale díky tomu jsme přeházeli hlavní kartu do takové podoby, která dávala mnohem větší smysl,“ vypověděl White v The Action Junkeez Podcastu.

„Viděli jste, jak Khamzat sfoukl Hollanda? A viděli jste Hollandův obličej den poté, co byl uškrcen? Jeho oči byly celé rudé. Kompletně rudé z jednoho zasraného škrcení,“ poukazoval.

„Nate Diaz je legenda, ovšem proti Chimaevovi by neměl žádnou šanci. Duel s Fergusonem mu byl důstojným ukončením jeho MMA kariéry,“ poznamenal White ve zmíněném podcastu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!