top fight logo export web
Sean slavi nejvetsi vitezstvi v kariere UFC

Nechápu, co se lidé diví, Yana jsem zaručeně porazil, trvá na svém O’Malley

Sean O’Malley je přesvědčený, že rozhodčí konali svou práci dobře. „Podívejte se na můj a Yanův obličej po zápase!“ argumentoval.

Sugar O’Malley má za sebou největší výhru života a bohužel pro něho, jen málo lidí mu ji uznává. „Petr Yan měl vyhrát!“ znějí mnohé ohlasy, které vysílají nejen diváci, ale především i zápasníci.

Většina lidí se shoduje, že měl ruský bijec dostat vyšší ohodnocení za doručené takedowny a kontrolu boje na zemi. Bohužel pro něho, podle nových regulí se kontrola na zemi tak nehodnotí, když tam nenapácháte žádné škody. A na tom Yan podle všeho nejvíce pohořel.

petr yan Omalley
Petr Yan hází se soupeřem

„Díval jsem se znova na ten souboj a vůbec o ničem nepochybuji, jednoznačně jsem vyhrál,“ pronesl O’Malley na svém YouTube kanálu.

„Myslím si, že není o čem. Podívejte se na můj a Yanův obličej po zápase. Třetí kolo je jasně mé, tam jsem Petra úplně zničil. Druhé kolo bylo jeho, tam mě kontroloval na zemi. První kolo jsem vyhrál zase já, protože jsem vyslal více signifikantních úderů a způsobil větší škody. Nechápu, proč se někdo zlobí na rozhodčí, však je to evidentní,“ domnívá se.

O’Malley tedy vyhrál na split decision a dle předzápasových indicií by měl nyní bojovat o titul. Protože je té kritiky ovšem dost a sám Dana White nerad uděluje titulové šance po těsných výsledcích, řeší se nyní možnost odvety. Tím pádem by o mistrovský pás šel přednostně navrátilec Henry Cejudo.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!