top fight logo export web
Teixeira se proti mně ukáže v nejlepší možné formě, je si dobře vědom Jan Blachowicz

Nechybělo moc a málem jsem přeskočil do polotěžké váhy vyzvat Blachowicze, prozradil Usman

Kamaru Usman chtěl potvrdit svoji roli světové MMA jedničky a vyhrát pás v druhé hmotnostní kategorii. Trochu překvapivě však až v polotěžké váze.

No, překvapivě, to jsou možná silná slova, jelikož je Kamaru člověk, který to skutečně s váhou umí. Normálně sice působí ve velterové divizi, jejíž limit je 77 kg, ale jeho skutečná váha v běžném životě atakuje hranici až 95 kg. Což znamená, že by se ani v “polotíze” neztratil.

Proto když se Usman rozhodoval, co dál může dělat, nechtěl skákat do střední váhy, kde působí jeho kolega a dobrý přítel Israel Adesanya, hodlal poskočit rovnou o dvě hmotnostní kategorie výše.

„Jak jsem řekl, nikdy bych nebojoval s Israelem Adesanyou, kterého považuji za svého bratra, proto bych střední váhu úplně vynechal a přeskočil až do polotěžké, kde jsem měl v úmyslu vyzvat Jana Blachowicze,“ prozradil pro MMA Junkie Usman.

„Mnoho lidí stále pochybuje o tom, že jsem nejlepším MMA zápasníkem planety, proto jsem to chtěl dokázat. Já jsem světová pound-for-pound jednička a mám na to porazit kohokoliv, včetně Jana Blachowicze. Pevně věřím, že by se mi to povedlo, kdyby k tomu došlo,“ podotýkal s tím, že teď už ho tato myšlenka přešla, ovšem v budoucnu se zase může vrátit.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.