top fight logo export web
chito vera ufc

Nejen O’Malley, teď se mě bojí i Cruz s Riverou, postěžoval si Chito Vera

Marlon „Chito“ Vera je nespokojený s tím, kolik soupeřů s ním odmítá bojovat.

Osmadvacetiletý Ekvádorec si naposledy v jednoznačném bodovém rozhodnutí poradil s Daveym Grantem a následně si řekl o nějaké velké jméno, které mu pomůže posunout se v žebříčku bantamové váhy nahoru.

Nabídky údajně byly zaslány takovým borcům, jako jsou Sugar Sean O’Malley, bývalý šampion Dominick Cruz či Jimmie Rivera, ale ani jeden se k ničemu neměl. Proto Vera nyní doufá, že jeho volání po boji vyslyší aspoň Urijah Faber.

„O’Malley pořád mluví o tom, jak je lepší a jak byl poškozen, ale když už měl nabídku to uvést na pravou míru, tak ji zamítl. Jsem si jistý, že se mě bojí,“ práskl Vera na protivníka, jehož už jednou porazil.

„Dominicku Cruzovi se proti mně nechce bojovat a Jimmy Rivera stále hledá způsob, jak mě odmítnout. Slyšel jsem však, že se Urijah Faber chystá zpátky, je to pravda?“ pobízel dvaačtyřicetiletého veterána k odpovědi.

Situace na špičce bantamové váhy je víceméně vyřešena na několik dlouhých měsíců dopředu. Nyní má o titul bojovat Petr Yan s šampionem Aljamainem Sterlingem, načež by se vítěz měl střetnout s TJ Dillashawem. Ostatní uchazeči si musí stoupnout do řady.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.