top fight logo export web
Amanda Nunes top

Nejlepší MMA bojovnice planety? Nunes se ztratí v propadlišti dějin, vystřídá ji Shevchenko, tuší Cormier

Dny, kdy Amanda Nunes vládla všem dámským bojovnicím, jsou údajně nadobro sečteny.

Držet se na vrcholu po celou dobu vaší aktivní kariéry, to je prakticky nemožná záležitost. I taková lvice Nunes to údajně poznává na vlastní kůži, když se pro ni rodinné záležitosti stávají důležitější jak ty pracovní.

„Co jsem u Amandy pocítil, je to, že to už není ta dominantní síla. Není to ta zápasnice, která by pro výhru obětovala vše. Svými předchozími úspěchy se natolik přesytila, že v sobě už tu motivaci nemá a patrně ji ani nehledá,“ vypozoroval bývalý šampion dvou hmotnostních kategorií Daniel Cormier.

„To je zásadní rozdíl mezi Amandou a Cris Cyborg nebo Valentinou Shevchenko. Obě dámy cítí, že mají světu stále co dokázat, zato Amanda už dva roky mluví o důchodu a teď možná sama lituje, že do něho už nepřešla,“ přidával svůj názor.

Momentálně je šampionkou bantamové váhy UFC Julianna Pena. Tu má s Nunes nejprve čekat odveta, ale pak jí na záda začne velmi rychle dýchat další bojovnice.

„Nejenže nevěřím tomu, že by Amanda Juliannu přemohla, ale navíc jsem silně přesvědčený, že se do bantamové váhy vydá Valentina Shevchenko, která Juliannu pak sekne a stane dvojí šampionkou,“ predikuje Cormier, jehož slova zazněla v DC a RC podcastu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.