top fight logo export web
3c3d8d86319317ce01792ad8fbfa01c7d98001ff

Nejlepší MMA zápasy

Největší a nejprestižnější MMA organizace UFC nabídla opravdu neskutečnou porci epických bitev. Co je na tom všem asi nejzajímavější, to je právě vývoj MMA jako takového. Z postupného soupeření sportovců z různých bojových disciplín se vyvinul komplexní celek, který si vybral to nejlepší. I když se jedná pouze o subjektivní pohled, pokusíme se vám postupně přiblížit pět nejlepších zápasů, které byly v oktagonu UFC k vidění.

Conor McGregor vs. Nate Diaz – UFC 202

Nejvíce promovaný zápas všech dob, o čemž svědčí 1,65 milionu prodaných PPV. Conor po porážce od Diaze na UFC 196 prahnul po pomstě. Do prvního zápasu šel jako obrovský a v UFC neporažený favorit. Nate si z toho nedělal velkou hlavu a hvězdu z Irska na konci druhého kola uškrtil. Do odvety ale nastoupil úplně jiný Conor McGregor.

V prvním kole jasně dominoval a oproti prvnímu zápasu přidal do svých kombinací tvrdé lowkicky. Na začátku druhého kola přitopil pod kotlem a po tvrdé levačce poslal Diaze na zem. V tu chvíli by nikdo nečekal, že zápas může skončit na body. Nate se ale vrátil do zápasu a na konci kola to byl on, kdo začal diktovat tempo. Ve třetím kole už byla znát velká únava. Lépe se s ní však vypořádal Nate a trefil několik dobrých úderů a nepříjemný loket.

Před nástupem do šampionských kol působil Notorious zlomeně. O to větší překvapení bylo, když to byl Ir, kdo se opět chopil otěže. Důležitým momentem bylo, když zvládl ubránit Diazův pokus o strh. V pátém kole už to byl pouze souboj vůle a touhy vyhrát. Conor i Nate trefili několik přesných úderů a Nate konečně dokázal těsně před koncem doručit strh. Po závěrečné siréně se i přes veškerý trashtalk, který mezi oběma aktéry proběhl, objali a vyjádřili si respekt. Conor vyhrál jednomyslným rozhodnutím na body a prohlásil, že král je zpátky!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!