top fight logo export web
jiri prochazka

Nejlepší polotěžká váha světa? Jiří Procházka má smůlu, jsem to já, hlásí konkurent

Jiří Procházka je coby jako šampion polotěžké váhy UFC údajně velmi přeceňován. Lepší bojovníky najdete v Bellatoru.

Corey Anderson je třiatřicetiletým bijcem, který si v roce 2020 řekl dost, opustil „špatně platící“ UFC a vydal se do Bellatoru. Ihned po přestupu si tuto změnu nemohl vynachválit, a to rovnou ze dvou důvodů. Konečně si pořádně vydělá a trochu paradoxně zde zároveň konečně narazí na kvalitní soupeře.

„Pokud jde čistě o polotěžkou váhu, pak není o čem. Bellator je na tom s kvalitou mnohem lépe. Jediný, kdo tu divizi v UFC udržoval nad vodou, byl Jon Jones, jenže ten už je pryč. Zůstaly tam jenom ty ‚hype vlaky‘. Žádný z těchto kluků však není tak zkušený, jako jsou současní veteráni v Bellatoru,“ řekl Corey pro MMA Fighting. Tím se pochopitelně opřel i do českého samuraje Jiřího Procházky.

jiri prochazka anderson
Jiří Procházka & Corey Anderson

Nejlepší polotěžká váha světa

„Nejlepší dvě polotěžké váhy současnosti jsme já a Vadim Němkov. A toho jsem už porazil, i když ne oficiálně na papíře, ale v boji určitě. Takže jsem vlastně něco jako nekorunovaný šampion Bellatoru,“ pokračoval Anderson, který tak dával vzpomenout na svůj dubnový duel proti ruskému bijci Vadimu Němkovi. Kvůli nechtěné srážce hlav byl tento zápas vyhodnocen jako no contest a na oba zkušené bijce bude čekat 18. listopadu v Illinois odveta.

„Jelikož jsem Němkova porazil, tak jsem nejlepší polotěžká váha světa už jenom já. Jediný, co mě mrzí, je porážka s Janem Blachowiczem, ale ta byla smolná a vím, že si za ni mohu sám. Myslel jsem si, že když už jsem jednou Janka hladce porazil, tak to zvládnu znovu. Tak jsem ho podcenil. Z této chyby jsem se však už poučil, neberu ji v potaz. Vím, že kdybychom s Janem měli trilogii, tak ji jasně ovládnu,“ je přesvědčený Anderson, jehož profesionální skóre čítá šestnáct výher a pět porážek.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!