top fight logo export web
Manažer odhalil, kdy by se měl Khamzat Chimaev vrátit zpátky do boje. A prý to všechno pokosí

„Nejlepší zápasník světa“ Khamzat Chimaev objasnil, proč nikdy neodmítne žádný fight

I když ho nyní čeká zápas s Natem Diazem, výběr soupeře mu je údajně jedno.

Khamzat Chimaev je i navzdory svému stále poměrně krátkému působení v UFC již nejvýraznější postavou velterové váhy. Do této role se dostal díky své ostře prořízlé puse a samozřejmě i bojovým dovednostem.

Švédský „Vlk“ je natolik přesvědčený o svých kvalitách, že si hodlá podrobit rovnou tři hmotnostní kategorie. Začíná v divizi do 77 kg, pak přejde do 84 a svou pouť završí v 93, kde nyní vládne Jiří Procházka.

„Já si o sobě skutečně myslím, že jsem nejlepší. A pokud si to myslím, musím to také dokazovat. Proto je pro mě nepřípustné, že bych někdy odmítl nějaký fight,“ objasňoval Chimaev, který se považuje za absolutní jedničku.

„Nikdy si nevybírám své soupeře, ani Diaze jsem si nevybral. UFC mi ho dalo a já souhlasil, abych ukončil jeho kariéru. On si hraje na gangstera a já jsem skutečný gangster, to mu hodlám v boji ukázat. Jinak je mi ale úplně jedno, kdo se proti mně v kleci postaví,“ říká.

„Kdo chce být nejlepší na světě, musí bojovat se všemi. Taková je má mentalita, takto já uvažuji. Proto si buďte jisti, že mě uvidíte v zápasech jen s těmi nejlepšími,“ navnadil Chimaev nejen posluchače kanálu La Sueur, ale také především své fanoušky.