top fight logo export web
Paddy_Pimblett

Největší hvězda současnosti si v UFC přijde jen na základní plat. To je důvod, proč začíná rebelovat

Paddy Pimblett odhalil, jaké jsou jeho příjmy z prvních duelů v UFC. A diváci se nestačí jenom divit.

Kdyby nebylo série bonusů, na které se navíc musíte kolikrát hodně nadřít, pak byste vyšli jen se základní výplatou, která je ještě ke všemu v případě prohry jenom poloviční.

Když Paddy „The Baddy“ Pimblett přecházel do UFC, řekl, že to je hlavně kvůli pozornosti. „I v Cage Warriros jsem měl mnohem lepší plat, ale v UFC chci ukázat, co jsem zač!“ zněla jeho slova. Postupně ale i on začíná měnit svůj názor.

Po dvou zápasech pod taktovkou MMA velikána, kde se mu shodně podařilo ukončit soupeře v prvním kole, si liverpoolský bijec přišel na 24 tisíc dolarů… A pak samozřejmě bonus za nejlepší výkon večera. Jde ovšem o to, že ten základ je skutečně velmi nízký, prakticky až směšný.

„Jak jsem řekl. Pokud mi UFC nedá nabídku lepší smlouvy, tak mě teď v bojích neuvidí. Organizace dostala ochutnávku toho, co jsem zač a jakou pozornost na sebe umím strhnout. Už teď jsem patrně největší hvězda v divizi a svůj potenciál hodlám ještě rozvíjet!“ řekl.

A výplata? „Za turnaj v Londýně jsem si vysloužil 12 tisíc dolarů za účast a 12 tisíc dolarů za výhru. No a pak samozřejmě 50 tisíc bonus za výkon, ale vezměte si, že na ty bonusy nemusíte mít vždy štěstí. Prostě ta základní mzda je děsně nízká,“ postěžoval si.

A tak si Pimblett po dvou zápasech v UFC vytyčil podmínky. Dana White už ví, jakou perspektivu ve svých řadách skrývá, a tak si ji musí také hýčkat. Minimálně si ji musí udobřit něčím lepším, než je základní plat v podobě 12 tisíc dolarů.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.