top fight logo export web
b74a192cc497cd43c78b53522b42b3b8ce5d094d

Největší zápas současného roku? Dana White má jasno! A věstí pořádnou řež

Ačkoliv se současné galavečery pořádají bez diváků, stále není důvod, proč bychom si je nemohli užít. A že se bude na co těšit. 

Dana White, jenž se v této obtížné době nechtěl vzdát, a dokonce si pronajal i Bojový ostrov, jen aby v pořádání akcí mohl pokračovat, odhalil, že se sám nemůže dočkat jedné z nich.

„Čekají nás duely, jako jsou Khabib vs. Gaethje, Figueiredo vs. Garbrandt, ale dozajista největší bitva bude mezi Adesanyou a Costou,“ pravil šéf UFC.

Costa vs. Adesanya

„Nevím, co na to říkáte vy, ale já předpovídám, že tohle bude zápas roku! Ti chlápci se nenávidí a nonstop si jdou po krku, takže se domnívám, že půjde o neskutečná jatka. Tohle bude čistá válka!“ navnazoval všechny své fanoušky na souboj, jenž se uskuteční 26. září.

„Jak Paulo, tak i Israel jsou postojáři. Oba to jsou zvířata a o ten zápas stojí fakt strašně, strašně moc. Věřte mi, když vám říkám, že tohle bude bitva roku,“ opakoval se White, který už teď netrpělivě vyhlíží měření sil, jež se může nesmazatelně zapsat do dějin střední váhy.

Pokud se chcete i vy dobře naladit, doporučujeme vám k tomuto utkání zhlédnout emocemi nabité promo video.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.