top fight logo export web
Khamzat Chimaev wrestling

VIDEO: Nekompromisní Chimaev zaznamenal další cenný skalp, tentokrát nad elitní střední vahou z UFC

Khamzat Chimaev je opravdu neuvěřitelné individuum. I takový Jack Hermansson, jehož zem v UFC patří mezi ty nejpropracovanější, neměl proti tomuto vlkovi žádnou šanci.

Oba borci se spolu střetli tento pátek večer v rámci wrestlingového zápasu, ten ovšem nebyl nikterak kompetentní, jak by se mnozí mohli mylně domnívat. I takový kvalitní zemař, jako je „Joker“ Jack Hermansson, si proti Borzovi ani neškrtl.

I když se jednalo o pouhý wrestlingový duel, Khamzat v něm jasně ukázal, že je právem mnohými považován za nového Khabiba. A co víc, protivníci se musí obávat i jeho postoje. Doposud se žádný z jeho soupeřů nedočkal bodového rozuzlení, všichni padli před limitem.

Dokonce i Gilbert Burns, přední zápasník z řad velterové váhy UFC, řekl, že se moc rád utká s Chimaevem, ať ale nepočítá s tím, že ho tak hladce stáhne na zem. Khamzat ovšem dokáže na žíněnku strhnout kohokoliv, nejen velterové, ale i střední a potažmo polotěžké váhy.

Pokud vše půjde dobře, příští zkouškou mocného švédského vlka bude právě Gilbert Burns. Právě na tomto soupeři se ukáže, jaké jsou Borzovy ambice a zdali se v blízké době propracuje až k boji o titul.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.