top fight logo export web
Rogan Makhachev White

Nelíbí se mi, jak UFC naložilo s Makhachevem, zastává se perspektivního Rusa Rogan

Známý komentátor Joe Rogan zpochybnil rozhodnutí samotného velkého šéfa Dany Whitea.

Hlava noblesní MMA organizace se rozhodla Islama Makhacheva potrestat za to, že nepřijal nabídku k zápasu s Rafaelem dos Anjosem, s nímž by se utkal jen týden poté, co završil svůj poslední fight.

Spousta lidí by Islamovo rozhodnutí pochopila, jen Danu Whitea to zarazilo. A jelikož se ruský borec rozhodl v tomto velmi krátkém termínu nenaskočit do druhého zápasu, přiřadí mu šéf UFC na léto Beneila Dariushe.

„Upřímně musím říct, že jsem víc nelogické rozhodnutí ze strany UFC už dlouho neviděl. Nemůžete trestat fightera za to, že se rozhodne nenastoupit do druhého zápasu, zejména, když právě dobojoval a když má na kontě už deset výher v řadě,“ otevřel si pusu známý komentátor Joe Rogan.

„Mám Danu rád, ale Makhachev nemusí nikomu nic dokazovat, deset výher v řadě mluví samo za sebe. Celou dobu s ním všichni bojovat odmítali, tak proč by měl jít teď zápasit s dos Anjosem. Islama se všichni v divizi bojí, proto se mu vyhnuli. Ten chlápek je zasrané zvíře!“ řekl.

Podobný názor jako Rogan sdílí i značná část MMA fanoušků. Ti druzí ovšem přiznávají, že Makhachev stále nebojoval s žádným bojovníkem z elitní pětky žebříčku lehké váhy, a proto by to měl i navzdory svému jinak skvostnému skóre napravit.

Než tak učiní, zhostí se mistrovské pozice patrně Conor McGregor, jenž bude vyhlížet návrat do klece někdy v průběhu léta. A už teď se velmi rád pobízí šampionovi Charlesu Oliveirovi.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.