top fight logo export web
2ae4a914fde95fd164fba3c05a7bee7ba47d3112

Nemůžete očekávat, že bude Khabib bojovat s Conorem jenom na zemi, říká trenér „The Eagla“

Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor je jedním z největších duelů novodobé éry bojových sportů a fanoušci se během něho mohou těšit na střet dvou zcela odlišných stylů. Zatímco ruský zápasník preferuje boj na zemi, v němž je naprosto nepřekonatelný, tak jeho irský protějšek rozdává rány ve stoje.

Bavíme-li se o Conorovi jako o jednom z nejlepších boxerů v UFC, pak je také třeba podotknout, že žádná z jeho tří kariérních porážek nepřišla z boje ve stoje. Všechny tři byly submisí.

Co se velmi očekávaného duelu týče, všichni tuší, že dojde na střet obou těchto stylů, přičemž Khabibovým hlavním záměrem bude co nejdříve dostat svého soka na zem. Ačkoliv se nějaké takedownu pravděpodobně dočkáme, ruský zápasník je připravený adaptovat se na Conorův styl hry.

Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor

„Khabib se zlepšil v mnoha aspektech hry. Lidé jeho boxování často podceňují, ale já nevidím důvod, proč se měli obávat,“ říká trenér „The Eagla“ Javier Mendez.

„Nechal jsem ho spárovat se s těmi nejlepšími boxery, jaké tu máme, a neviděl jsem žádný problém. Khabib vše zvládl s takovou lehkostí, takže věřím, že bude připraven,“ uvádí. 

„Nicméně to ještě neznamená, že chceme s Conorem bojovat ve stoje. Box je součástí MMA a pokud čelíte někomu tak zkušenému, jako je McGregor, nemůžete vstoupit do klece a pokusit se hrát hru jenom s jedním trumfem, musíte být připraveni na všechno,“ podotýká. 

„Je tedy jasné, že nás čeká několik fází ve stoje, ale rozhodně neplánujeme tuto taktiku aplikovat po celou dobu. Khabib je připraven a ví, co má dělat,“ doplňuje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!