top fight logo export web
Islam Makhachev titul

Není má chyba, že se mě všichni bojí, vrací úder Makhachev. Pokud nemá soupeře, tak chce titul

Dana White řekl, že i navzdory devítizápasové vítězné šňůře nechá Makhacheva ještě aspoň jednou s někým bojovat… Ale s kým, když ho nikdo nechce?

Islam má v roce 2021 za sebou tři zápasy, všechny je shodně vyhrál před limitem a prodloužil své skóre v UFC na 10-1, devět výher přitom získal právě nyní po sobě.

Už teď je jisté, že Khabibův bezchybný výkon zde nezopakuje, ale přesto od svého předchůdce cosi přebral. Je to zejména jeho bojový styl, který je velmi nepříjemný. I takový Dan Hooker, jenž s Dustinem Poirierem vydržel celých pět kol, najednou Islamovi podlehl v polovině prvního kola.

„Není to má chyba, že nebojuji více s elitními soupeři, všichni mě totiž odmítají. I tak mi ale v žebříčku náleží čtvrtá příčka,“ vysvětluje Makhachev, proč si zaslouží boj o pás.

„Řekněte mi jméno jediného protivníka z nejlepší desítky, který by mi byl ochotný momentálně čelit. UFC muselo přeplatit Hookera, aby se se mnou utkal. Tohle je realita, pomalu se z toho stává box,“ reagoval.

Jisté spekulace nám říkají, že by se Makhachev mohl střetnout s Beneilem Dariushem. Z jeho úst jsme ale žádnou odezvu doposud neslyšeli, a tak nevíme, zdali by měl chuť riskovat své lukrativní postavení v žebříčku.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.