top fight logo export web
4ac99f7d887a40f92547717b3b7e6daeee2a42c2

Neporažený bijec ze střední váhy prozradil, proč je nepravděpodobné, že prodlouží smlouvu s UFC

Jordan Johnson je devětadvacetiletý borec z Richmondu ve Virginii, jehož bojová éra začala před pěti lety a od té doby má na svém kontě deset po sobě jdoucích vítězství. Ani jeden soupeř s ním zatím nedokázal držet krok, což je důvodem, proč i on sám sebe začal považovat za materiál, který si zaslouží lepšího zacházení. Jak je ovšem vidět, UFC tento názor společně s ním nesdílí.

„Takže… svým posledním vystoupením jsem si řekl o novou smlouvu,“ svěřuje se. „UFC mi ji sice nabídlo, ale to, co obsahovala, bylo opravdu směšné. Daná částka se ani zdaleka nepřibližovala mým představám o tom, co si zasloužím,“ pokračuje houževnatý wrestler ze střední váhy.

Jordan Johnson je devětadvacetiletý borec z Richmondu

Richmond je přesvědčený o svých kvalitách a stejně tak i o tom, že lidem vždy zařídí pořádnou show. „Osobně nevidím problém v sobě, ale v nich. Pokaždé, když jdu na scénu, snažím se ze sebe dostat to nejlepší. Já to vím, přátelé to vědí, diváci to vědí, jen nikdo z organizace to nehodlá ocenit,“ říká. 

Je tedy možné, že UFC změní názor? „To nevím. Každý den ovšem bombarduji svého manažera, který mě už musí mít plné zuby, aby mi dovolil jednat s ostatními zájemci. Vím, že je o mé služby velký zájem jinde, jenže stále mám smlouvu s Ultimate Fighting…,“ uvádí s jistým odporem. 

Možné setrvání přeci jenom také nevyloučil. „Z hlediska toho, v jaké se nacházím situaci, je nemožné tuto možnost hned odepsat. Jedná se o nebezpečný sport, což lidé vědí, proto si myslím, že i já bych si za své výkony zasloužil nějakou odměnu,“ doplňuje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!