top fight logo export web
Conor McGregor

Nepoučitelný McGregor byl opět zatčen! Hrozí mu až 6 měsíců za mřížemi, navíc přišel o vůz

Conor McGregor si soudní líčení doslova užívá. Již za měsíc ho bude čekat další, tentokrát kvůli opakovanému bezohlednému řízení.

Už to vypadalo, že je klid, ale to bylo jen další ticho před bouří. Irský Notorious se v Dublinu vydal na projížďku ve svém drahém Bentley, kterému pořádně protáhnul písty. Jelikož ale hrubě přesáhl povolenou rychlost, brzy ho zastavila policejní hlídka.

K překvapení strážníků za volantem seděla slavná celebrita, která se s podobným problémem nepotýká poprvé. A jelikož zákony platí pro všechny, byl McGregor rovnou přepraven na stanici, kde kromě pokuty obdržel i termín soudního líčení, které se bude celým případem zabývat.

„Hlídka v úterý večer zastavila muže okolo třiceti let, který se proháněl městem nebezpečnou rychlostí. Zadržený byl převezen na stanici, kde s ním byl sepsán protokol o přestupku. Muž byl následně propuštěn na kauci a celý případ se příští měsíc přenese k okresnímu v soudu v Blancharstwonu,“ znělo v prohlášení, jež vydal irský deník Independent.

Aby toho nebylo málo, McGregorovo luxusní Bentley Continental GT bylo dočasně zabaveno a samotnému zápasníkovi nyní hrozí až šest měsíců ve vězení.

Notorious je na pletky se zákonem v podstatě už zvyklý a doposud se za mříže nepodíval. A to má podle Independentu na svém kontě už 18 pokut, přičemž mnohé z nich jsou spojené právě s nezodpovědným řízením.

Vedle tohoto provinění Conor stále řeší případ ohledně „znásilnění“ jisté Terri Murray, s níž má dokonce mít i dítě. I když zápasník veškerá obvinění popřel, dodnes je tento případ nevyřešen.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.