Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Neudělal jsem nic ilegálního, brání se Sterling po oslavě zisku titulu

Neudělal jsem nic ilegálního, brání se Sterling po oslavě zisku titulu

Lidé mu vyčítají, že si svůj pás až nějak moc podezřele užívá, když jej ani „neměl získat“.

Aljamain Sterling dokázal vzbudit pozornost, o jaké se mu ani nesnilo. Bohužel pro něho ovšem, nejedná se o nic lichotivého.

Jedenatřicetiletému bojovníkovi je totiž vyčítáno, že jeho herecké úkony daleko předčily jeho bojový výkon z UFC 259, kde proti bývalému šampionovi Petru Yanovi tahal za kratší konec provazu. Nebýt zakázaného úderu kolenem, pás by mu teď nepatřil.

Aljamain Sterling oslavuje titul z UFC 259

„Ten pás jsem sice nevyhrál způsobem, jakým jsem si představoval, ale také jsem neudělal nic nezákonného!“ brání se Sterling, na jehož adresu od osudové bitvy přilétá opravdu hodně urážek. Mnohé z nich poukazují na jeho „herecké“ dovednosti, díky nimž byl zápas přerušen.

„Moje rodina i přátelé letěli spoustu mil, jen aby mě mohli navštívit. Požádali mě, jestli bych ten pás nemohl nosit jako šampion. Pokud vás to uráží, pak ve svém životě nemáte žádnou lásku,“ vzkazoval všem kritikům.

„Samozřejmě já osobně nebudu cítit, že mi ten pás stoprocentně náleží, dokud to nepotvrdím nějakou výhrou,“ dodával Sterling s tím, že momentálně čeká na zprávu od lékařů, kteří ho musí pustit zpátky do tréninku. Pak začne řešit otázku ohledně odvety či měření sil s jiným soupeřem. Naposledy totiž trochu překvapivě vyzval Hernyho Cejuda, než aby nabídl odvetu Petru Yanovi.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin