top fight logo export web
Chris Weidman podminky

Nevracím se jen tak ze zábavy, chci se prát s těmi nejlepšími, vyjasňuje Weidman

Chris Weidman hodlá všem připomenout, že býval šampionem střední váhy z nějakého důvodu.

Tato motivace v něm začíná hořet a z těchto šlehajících plamenů má vzniknout nová osoba, která ještě zaútočí na ty největší příčky.

„Nevracím se zpátky jen proto, že mi jde o peníze nebo o zábavu, já chci všem připomenout, kdo doopravdy jsem. Jsem bývalý šampion střední váhy a taktéž nový potenciální vyzývatel,“ věří si Weidman.

Stopku mu přitom v posledních měsících vystavila fraktura nohy, s níž musel rovnou na dvě operace. Teď se ale vše zdá být již na dobré cestě.

„Po takovém zranění se člověk buďto složí, anebo namotivuje. Nebudu lhát, i já měl své slabé chvilky, ale postupem času jsem nabral potřebné sebevědomí a uvědomil jsem si, že toho mám světu ještě hodně co nabídnout,“ zhodnotil Weidman.

Jeho největším cílem zůstává současný šampion Israel Adesanya. Zejména proti jeho stylu boje věří, že zná úspěšný recept.

„Izzy je ryzí postojář, tedy někdo, kdo je pro můj styl jako dělaný. Stále věřím tomu, že jsem tu pro něho největší hrozbou… A nejen pro něho. Chci se prát s těmi nejlepšími, mezi které sám patřím,“ vyjádřil se.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.