top fight logo export web
deontay wilder

Nevylučuji přesun do UFC, řekl Wilder a ukázal svou kopací techniku

Deontay Wilder se vskutku nezdá. Svoji drtivou sílu je připravený v budoucnu ukázat i v oktagonu UFC.

Doposud jeho hlavním cílem zůstává boj o ty největší boxerské tituly a samozřejmě se také rád dostal k čtvrtému souboji s Tysonem Furym. Pokud se ale potom otevře možnost přejít do MMA, údajně se jí bránit nebude.

„Když se podíváte na mou sílu a kolik soupeřů jsem již vypnul, nevidím důvod, proč bych na to neměl. Určitě tu možnost nevylučuji,“ okomentoval Wilder během tréninkového videa, jež zachytila Fight Hub TV.

Fanoušci často diskutují o fyzické stavbě jeho nohou. Na profi boxera má vizuálně opravdu úzké dolní končetiny. Na to „Bronzový Bombardér“ ovšem zareagoval tak, že nám ukázal svou kopací techniku. Patrně tím chtěl dát najevo, že se žádné kritiky nezalekne.

Deontay Wilder: Teď chci hlavně tituly

Než ovšem nadejde čas srandy, je potřeba dořešit ty důležité věci.

„15. října mě čeká duel s Robertem Heleniusem a slyšel jsem, že se na to osobně přijde podívat i Oleksandr Usyk. Ten řekl, že mě vyzve, tak doufám, že to je muž svého slova a ten slib dodrží,“ očekává Wilder.

„Jsem tu, abych šel přímo za tituly. Mým největším cílem je čtvrtý zápas s Tysonem Furym, protože on jediný mě porazil. Vím, že kdybych já teď přemohl Usyka a do své moci získal zbývající pásy, tak Tyson nebude mít jinou možnost než mi čelit znova,“ je si dobře vědom.

„Na těžkou váhu čekají vzrušující časy. Máme před sebou několik velkých soubojů, které stojí za to vidět. Osobně se těším na to, co mě čeká. Povstanu z popela jako Fénix a znovu se stanu šampionem,“ věstí urostlý alabamský boxer.

Snoubenka prozradila, jaký je Deontay Wilder sexuální divoch: Před zápasy mám nohy pořád od sebe!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!