top fight logo export web

Ngannou je jako Mike Tyson, jak proti němu stojíte v kleci, bojíte se o svůj život, tvrdí trenér

Ciryl Gane je před titulovou bitvou možná papírový favorit, ale i on ve své mysli musí tušit, že bude čelit smrtící KO síle.

Sám Francis Ngannou se považuje za nejobávanějšího knokautéra těžké váhy, a proto si před avizovanou obhajobou silně věří. Jakmile vstoupí do klece, jeho aura se transformuje do strachu soupeře, který údajně potom znejistí.

„Francis je člověk, který nedává své emoce najevo, ale když na to přijde, je těžké ho zastavit. O jeho sebevědomí se nedá pochybovat, stejně tak o jeho síle či schopnostech,“ pravil Predátorův trenér Eric Nicksick.

„Je to člověk, který se nenechá žádnými vnějšími vlivy rozhodit. Připomíná mi Mikea Tysona, navenek klidný, ale žádný ze soupeřů mu nechce čelit, protože se za svou obětí žene jako žralok, připraven ji zničit hned v první možný moment. V takový moment, kdy se bojíte o svůj vlastní život,“ popisoval v rozhovoru pro ESPN MMA.

Zdali je Ngannou tak sebevědomý, jak jeho kouč tvrdí, to nám prozradí již nadcházející víkend. Pravda je ale také v tom, že i on svého soupeře Ciryla Ganea bere vážně, jinak by nezačal s poměrně drastickou dietou, jejíž účelem bylo shození hmotnosti kvůli zvýšení agilnosti.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.