Sleduj nás

Ngannou je monstrum, ze kterého mají zápasníci před duelem strach, věstí Rogan. Kdo další se má začít bát?

Ngannou je monstrum, ze kterého mají zápasníci před duelem strach, věstí Rogan. Kdo další se má začít bát?

Je tomu sotva pár dní, co Francis Ngannou porazil Juniora dos Santose, a kromě toho, že si výraznou měrou řekl o slovo v dalším boji o titul, jenom potvrdil, proč se mu přezdívá „Predátor“. Všechny své soupeře totiž zničil ještě před limitem, což uchvátilo nejenom bojové fanoušky, ale i komentátora Joeho Rogana.

„Když se někdo podívá na záznam toho, jak Ngannou knokautoval Alistaira Overeema, pak pochopí, jak moc je moje tvrzení pravdivé. Ten člověk je prostě postrachem divize. Je přirozené, že se zápasníci před zápasem bojí… každý se bojí… ale o to víc to platí, pokud proti vám stojí takové monstrum, jako je Francis,“ pravil Rogan ve svém podcastu, v němž rozebíral zápas z UFC on ESPN 3.

Tři lidé přitom na tohoto kamerunského Predátora již našli recept. Všichni tři jej zdolali na body. V opačném případě Ngannou ještě na body nevyhrál. Jeho KO sílu pocítilo deset z celkových čtrnácti obětí, další čtyři donutil odklepat.

„Nesmírnou výhodou je jeho postava, jeho výška. Jak vás trefí, tak to automaticky znamená dobrou noc. Zejména první kola, když je v plné síle, jsou proti němu ohromně nebezpečná. Dopředu se pohybuje maximální rychlostí a každý jeho úder je pěkně cítit. Jak si tohle jeho soupeři uvědomí dopředu, mohou zpanikařit nebo se vystrašit,“ doplňoval Rogan.


Francis Ngannou si svou výhrou nad dos Santosem řekl o titulovou výzvu. Ihned po výhře běžel za velkým šéfem a křičel na něj: „Já jsem další.“ A Dana White jen přikyvoval a dodával: „Počkej si, jak dopadne duel Cormiera s Miočičem.“ Jak tedy vidno, o další mistrovské bitvě je již předem rozhodnuto. Je jenom otázkou, pokud Daniel Cormier obhájí proti Miočičovi svůj pás, zdali se nerozhodne odejít do důchodu. Pak by se plány lehce přeskupily.


Další články

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu

Tuzemská scéna bojových sportů zadržuje dech v očekávání dalšího obrovského milníku. Jiří Procházka se za pět týdnů postaví do klece v prosluněném Miami, aby na velkolepém turnaji UFC 327 zabojoval o uvolněný titul polotěžké divize proti Carlosi Ulbergovi. Zápas o absolutního krále divize vypukne pro české diváky v brzkých ranních hodinách.

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu

„Sejme ho v prvním kole!“ Domácí publikum hrubě podceňuje vražednou sílu Černého jaguára

„Tenhle chlap dokáže vypnout světla mrknutím oka,“ pronesl na adresu Ulberga uznávaný expert a potvrdil, že dubnová bitva na slunné Floridě nepřinese žádnou odpočinkovou podívanou. Český válečník Jiří Procházka má sice na dosah znovuzískání ztraceného trůnu, pročež se ale musí vypořádat s mimořádně inteligentním predátorem z opačného konce planety.

„Sejme ho v prvním kole!“ Domácí publikum hrubě podceňuje vražednou sílu Černého jaguára

„Jednáme o mém letním návratu.“ Hvězdný Conor McGregor vyhlíží velkolepý boj o titul

„Návrat do klece proběhne někdy během letních měsíců,“ prohlásil slavný irský bojovník Conor McGregor a definitivně tak utnul nekonečné spekulace o svém nedobrovolném odchodu do sportovního důchodu. Bývalý dvojnásobný šampion sice v oktagonu chyběl téměř pět let, nicméně jeho současné plány zahrnují rovnou krvavý útok na prestižní titul pro největšího tvrďáka planety.

„Jednáme o mém letním návratu.“ Hvězdný Conor McGregor vyhlíží velkolepý boj o titul