top fight logo export web
60d9819da2e599f183e471cdf977e50a17e86591

Ngannou je monstrum, ze kterého mají zápasníci před duelem strach, věstí Rogan. Kdo další se má začít bát?

Je tomu sotva pár dní, co Francis Ngannou porazil Juniora dos Santose, a kromě toho, že si výraznou měrou řekl o slovo v dalším boji o titul, jenom potvrdil, proč se mu přezdívá „Predátor“. Všechny své soupeře totiž zničil ještě před limitem, což uchvátilo nejenom bojové fanoušky, ale i komentátora Joeho Rogana.

„Když se někdo podívá na záznam toho, jak Ngannou knokautoval Alistaira Overeema, pak pochopí, jak moc je moje tvrzení pravdivé. Ten člověk je prostě postrachem divize. Je přirozené, že se zápasníci před zápasem bojí… každý se bojí… ale o to víc to platí, pokud proti vám stojí takové monstrum, jako je Francis,“ pravil Rogan ve svém podcastu, v němž rozebíral zápas z UFC on ESPN 3.

Tři lidé přitom na tohoto kamerunského Predátora již našli recept. Všichni tři jej zdolali na body. V opačném případě Ngannou ještě na body nevyhrál. Jeho KO sílu pocítilo deset z celkových čtrnácti obětí, další čtyři donutil odklepat.

„Nesmírnou výhodou je jeho postava, jeho výška. Jak vás trefí, tak to automaticky znamená dobrou noc. Zejména první kola, když je v plné síle, jsou proti němu ohromně nebezpečná. Dopředu se pohybuje maximální rychlostí a každý jeho úder je pěkně cítit. Jak si tohle jeho soupeři uvědomí dopředu, mohou zpanikařit nebo se vystrašit,“ doplňoval Rogan.

Francis Ngannou si svou výhrou nad dos Santosem řekl o titulovou výzvu. Ihned po výhře běžel za velkým šéfem a křičel na něj: „Já jsem další.“ A Dana White jen přikyvoval a dodával: „Počkej si, jak dopadne duel Cormiera s Miočičem.“ Jak tedy vidno, o další mistrovské bitvě je již předem rozhodnuto. Je jenom otázkou, pokud Daniel Cormier obhájí proti Miočičovi svůj pás, zdali se nerozhodne odejít do důchodu. Pak by se plány lehce přeskupily.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!