top fight logo export web
white fury dohoda box

Ngannou je zas*aný hlupák. Zápas s Furym určitě definitivní není, bouří se Dana White

Dokud bude Francis Ngannou součástí UFC, udělá Dana White vše pro to, aby se Tysonovi Furymu vyhýbal velkým obloukem.

Predátor si to naplánoval velmi chytře. Protože ho UFC finančně nedoceňuje a protože ho ani sám Dana White nerespektuje, rozhodl se pořádně kousnout do rtů a dodržet zbývající část smlouvy, která v současné chvíli čítá už jenom jeden platný zápas.

Až se Predátor z tohoto kontraktu vybojuje, bude si moct dělat vše, co ho jen napadne, tedy například i uskutečnit boxerský zápas s Tysonem Furym, s nímž začal jednat už teď.

Protože ale Ngannou začal s britskou boxerskou jedničkou jednat ještě v čase, co je aktivním členem UFC, rozčílil tím hlavu organizace Danu Whitea.

ferguson white lee ufc

„Tohle je ta nejhloupější věc, kterou jsem kdy slyšel! Především ten fight vůbec nedává žádný smysl, zároveň je to protiprávní a rozhodně to stále není upečené, jak si mnozí z vás myslí,“ povídal šéf největší MMA organizace planety.

„Nikdy jsem nebyl příznivcem těchto hybridních fightů, kdy se MMA bojovník rozhodne přejít do boxerského ringu – nemá tam co dělat! Co si jako Francis myslel, když si začal něco takového domlouvat?“ položil řečnickou otázku.

„Všichni lidi, kteří se na této zvrácenosti podílí, jsou zasraní hlupáci. Je to zbytečná ztráta času, ztráta peněz i ztráta energie,“ dodal emotivně rozladěný prezident UFC v pdocastu The Pat McAfee Show. Zároveň dal najevo, že udělá cokoliv, aby tato bitva neproběhla.

Predátor si nicméně poranil kolenní vazy a po zbytek současného roku zůstane mimo hru. I to jeho plány ztěžuje. V příštím roce si teprve bude muset odbýt svou povinnou obhajobu, než se vybojuje ze smlouvy. A kdo ví, jestli ho White nechá se z té smlouvy vůbec vybojovat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.