top fight logo export web
Francis Ngannou říká, že je nejlepší bojovník UFC

Ngannou: Jones? Ten člověk mě už nezajímá! Nevěřím mu ani nos mezi očima

Že se Jon Jones skutečně hodlá vrátit a zabojovat o titul těžké váhy? Tomu Ngannou nechce už ani věřit.

Dlouhé trucování má být u konce. „Bones“ údajně od Whitea dostal nabídku na lepší peníze, a proto vyhlíží i svůj návrat do klece.

Tento comeback by se měl uskutečnit buďto v dubnu anebo červenci, což jsou dva termíny, které bývalý šampion polotěžké váhy veřejnosti poskytl. Francis Ngannou mu ale vůbec nevěří.

„Podívejte se na to takhle. Celých deset měsíců jsem žil v domnění, že budu bojovat s Jonesem. Měl dostatek času na přípravu, za celou dobu se ale ani nepohnul. Neexistuje šance, že bych mu mohl věřit nyní,“ uvedl.

„Jedna věc je, co Jones říká, druhá věc je, co Jones dělá. Osobně mu nevěřím už ani nos mezi očima. Měl to být soupeř pro mou první obhajobu, teď ale budu bojovat s Cirylem Ganem, který ale vůbec nespadal do původního plánu,“ štvalo ho.

„Vůbec jsem neočekával, že budu bojovat s Cirylem, za všechno ale může Jon a jeho nerozvážnost. Ten člověk pro mě kompletně ztratil význam,“ vyjádřil se Ngannou pro MMA Junkie.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.