top fight logo export web
Francis Ngannou uspech zapas

Ngannou o Gaenovi: Ohromen jím vyloženě nejsem. Je dobrý, ale já jsem šampion

Ciryl Gane dokázal v Paříži vypnout Tai Tuivasu a celému světu připomněl, že se s ním musí počítat. Pouze šampion jeho kvalitami stále ohromen není.

Bývali to přátelé, ale od té doby, co se spolu střetli v kleci, se jejich vztahy poněkud změnily. Dá se říct až napnuly.

Co Gane prohrál na body se šampionem Francisem Ngannouem, řekl, že udělá vše proto, aby se dostal k odvetě. První výrazný krok učinil již nyní o víkendu, když si před zraky domácích příznivců poradil s knokautovým umělcem Tai „Bam Bam“ Tuivasou.

I když se francouzský borec během duelu ocitl v minimálně jedné nepříjemné situaci, stále na svého australského oponenta dokázal najít recept. A diváci v sále i Dana White byli Ganeovým výkonem ohromeni. Pouze Ngannou „zíval nudou“.

„Jestli jsem ohromený? Je těžké na takový dotaz odpovědět… hmm, jestli jsem ohromený… opravdu těžké říct…,“ zamýšlel se Ngannou.

„Vím, že je Ciryl dobrý fighter, ale v tom boji nepředvedl nic mimořádného. Nic, co jsem už dříve neviděl,“ reagoval těžkotonážní šampion, který se pařížského turnaje také účastnil, ačkoliv pouze jako divák.

„Ciryl je dobrý, na špičce žebříčku je z nějakého důvodu, ale vyloženě na větvi z něho nejsem. Víte, bojoval jsem s ním, vyhrál jsem, já jsem šampion, taková je situace,“ připomínal všem, kdo by náhodou zapomněli.