top fight logo export web
Francis Ngannou říká, že porazí Jona Jonese v UFC

Ngannou: Samozřejmě, že mohu Furyho porazit, pevně věřím ve svou KO sílu

Francis Ngannou nechce zápas s Tysonem Furym, jen aby se dočkal životní výplaty, on chce celý svět ohromit svými dovednostmi.

I když je box od MMA naprosto odlišným sportem, tak stejně Predátor věří, že pokud si na sebe nasadí rukavice s mnohem větší výplní, tak o svou obávanou KO sílu nepřijde.

„Věřím tomu, že jsem nejobávanějším knokautérem na celém světě. MMA nebo box, v obojím bude má síla znát,“ dává si poměrně velké naděje současný šampion těžké váhy UFC.

„Tyson Fury je skvělý boxer, za poslední roky ukázal, že je ten nejlepší, ale stále mě zajímá, co bude dělat, až na něj vypustím ty své bomby. To je něco, co ještě nikdy předtím nezažil,“ domnívá se.

V blízké době k tomuto souboji ovšem nedojde. Na Ngannoua čeká povinná obhajoba proti Cirylu Ganeovi a potom bude mít ve smlouvě s UFC ještě jeden platný zápas.

„Bavil jsem se o tom s Whitem, mé podmínky zná a teď je jen na něm, zdali mi vyhoví. Očekávám, že se duel s Furym uskuteční nejpozději v roce 2023, ale v jednom bodě na něj určitě dojde,“ přiznal Predátor.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.