top fight logo export web
Francis Ngannou zvítězil na UFC 260 a je novým šampionem UFC

Ngannou: White je zklamaný, že šampionem není Ciryl Gane, ale já. O to víc mě bude chtít vydírat

Ještě jeden zápas do konce smlouvy a bude mít klid. Dočká se ho ovšem?

Francis Ngannou už několikrát prozradil, že když se UFC nějaký zápasník nelíbí nebo nejedná podle jejich potřeb, tak mu co nejvíce ztíží život.

Například v jeho případě to dopadlo tak, že ho přestali promovat, přestali mu nabízet zápasy, a tím jej tedy i odstřihli od přísunu financí. Spousta fighterů tento tlak nevydrží, takže nakonec s UFC uzavřou novou smlouvu. To ale Predátor i přes všechno to vydírání údajně neudělá.

„Pokud se v UFC najde někdo, kdo nehraje podle not organizace, zadělá si tím na problému. A když vám přestanou rázem nabízet zápasy, postaví vás tím do role, ze které nejste schopni živit svou rodinu. A jelikož máte s UFC platnou smlouvu, jinde bojovat nemůžete. Takto se vás snaží zahnat do kouta,“ házel Ngannou špínu na nejmocnější MMA organizaci světa.

„Dana White ví, že mu tu novou smlouvu prostě nepodškrábnu. Proto doufal, že se novým šampionem stane Ciryl Gane, kterému věnoval absolutně celé promo před naším zápasem. Když jsem ale Ganea porazil, absolutně jsem tím Danovi zkazil všechny plány. O to víc se mě teď pokusí vydírat a také mi ten poslední zápas kariéry nenabídne jen tak snadno,“ je si vědom kamerunský Predátor, jenž si postěžoval na svém YouTube kanálu.

Ngannou se nachází ve složité situaci. Nejenže půjde na operaci s kolenem, takže zmešká následujícího třičtvrtě roku, ale navíc UFC nejspíše opět do hry vhodí pás pro dočasného šampiona. A nikdo neví, zdali Francis tak nebude muset na svůj poslední zápas čekat více než rok. A jak sám říká, vyžít ze současného platu je velmi obtížné…

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.