Top-Fight.cz - bojové sporty
nick diaz ufc navrat

Nick Diaz má domluveného dalšího soupeře, prozradil UFC veterán. Vrátí se zpátky do veltru

Nick Diaz pokračuje v nově započaté cestě a svým fanouškům se ukáže i ve druhé bitvě od svého návratu.

Známý veterán Chael Sonnen, který vede svůj vlastní YouTube pořad, v posledním videu prohlásil, že se k němu doneslo velmi zajímavé info. Takové, které může sdílet s celým světem.

„Můj blízký přítel Tommy se mi právě svěřil, že UFC chystá duel mezi Nickem Diazem a Kevinem Hollandem. Zeptal jsem se ho, jestli je to vážný a zda to mohu sdílet, on, že ano,“ prozradil Sonnen.

„Kevin se hodlá přesunout ze střední váhy do veltru. Každý Nickův výstup se dá považovat za hlavní tahák večera, proto chtěl nějakého atraktivního protivníka, což Kevin splňuje,“ pochvaloval jej.

Starší z bratrů Diazů se tedy vrátí znova do klece, jak sliboval, a snad se nám i ukáže v lepší fyzické kondici, která mu naposledy v duelu s Robbiem Lawlerem ještě nestačila.

Kevin Holland byl samotným Danou Whitem označen za novou hvězdu organizace, ovšem jako by tímto tvrzením šéf UFC perspektivního bojovníka zaklel a on začal tápat.

Nyní má Kevin na kontě dvě prohry a jeden no contest. Nesedí mu hlavně wrestleři, a proto je pro něho přesun o hmotnostní kategorii níže rozumným krokem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Nick Diaz má domluveného dalšího soupeře, prozradil UFC veterán. Vrátí se zpátky do veltru