top fight logo export web
nick diaz navrat

Nick Diaz musí být ve finanční tísni, jinak nechápu, proč se vůbec vrací, přemítá Masvidal

Jorge Masvidal není dvakrát spokojený s tím, když vidí takovou legendu, jakou je Nick Diaz, zpátky v nitru oktagonu.

Nick Diaz o svém comebacku vesměs mluví již od konce roku 2019, oficiální návrat ovšem učinil až letos v září, a to ještě navíc nebyl spokojený s výběrem soupeře.

„Kdo mi dal Robbieho Lawlera, to je idiot. Tento fight mě vůbec nezajímá, měl jsem jít hned s Usmanem!“ lamentoval.

Nick patrně cítil ve vzduchu už jistou hrozbu a ta se také potvrdila. I přesto, že se první dvě kola snažil, nakonec se proti Lawlerovi vzdal a podlehl mu ve třetím kole na TKO. A někteří bojovníci, jako je třeba Jorge Masvidal, nyní zpochybňují Nickovo odhodlání.

„Podle mě by se už neměl vracet. Musí mít nějaké finanční potíže, jinak to nechápu,“ spekuloval Masvidal, jenž kdysi sám po duelu se stocktonským gangsterem toužil. Dnes už je ale doba jiná.

„Nick by neměl už vůbec bojovat, nemá na to. Tohle se ale v jeho věku prostě stává. Kdybych já jednoho dne přišel do gymu a začali mě tam ničit mladí kluci, tak bych také skončil. A já si myslím, že Diaz je už ve fázi, kdy ho tahle mladá generace musí dávat. Ten oheň v něm nevidím,“ vypozoroval.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.