top fight logo export web
ac52b384dfe198fe4229b67391cd0a73127e61dc

Nick Diaz utnul spekulace o možném návratu: Už nechci nikoho mlátit, zajímá mě jenom party life

Chvíli to sice vypadalo, že by se starší z bratrů Diazů mohl vrátit, avšak jakmile poslal do země věčného zatmění nejenom Danu Whitea, ale i celé UFC, v ten moment jsme si uvědomili, že se s ním na bojové scéně asi už nesetkáme. No a totéž nám potvrdil nyní i on sám.

Nick Diaz utnul spekulace o možném návratu:

Poslední, kdo Nicka „vyzval“, byl Anderson Silva. Ten na pozápasové konferenci v Melbourne uvedl, že už se bavil s ním o možné odvetě, k níž nakonec bohužel nedojde.

„Všechny tyhle kecy… k čemu to je?“ ptá se Diaz novinářů, jež chtěli znát jeho názor. „Už nechci nikomu ubližovat, chci si jet jenom svůj party life,“ dodával.

Dá se potvrdit, že se tato situace opravdu zlomila teprve až v posledních týdnech. Ještě před Vánoci byl Nick nakloněn svému návratu, avšak jeho představy o comebacku se nespojovaly s představami Dany Whitea.

Následně Nick ze svého potencionálního souboje s Jorgem Masvidalem ucuknul, což podle něj bylo naposledy, co jsme jeho jméno ve spojitosti s UFC slyšeli…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!