top fight logo export web
ac52b384dfe198fe4229b67391cd0a73127e61dc

Nick Diaz utnul spekulace o možném návratu: Už nechci nikoho mlátit, zajímá mě jenom party life

Chvíli to sice vypadalo, že by se starší z bratrů Diazů mohl vrátit, avšak jakmile poslal do země věčného zatmění nejenom Danu Whitea, ale i celé UFC, v ten moment jsme si uvědomili, že se s ním na bojové scéně asi už nesetkáme. No a totéž nám potvrdil nyní i on sám.

Nick Diaz utnul spekulace o možném návratu:

Poslední, kdo Nicka „vyzval“, byl Anderson Silva. Ten na pozápasové konferenci v Melbourne uvedl, že už se bavil s ním o možné odvetě, k níž nakonec bohužel nedojde.

„Všechny tyhle kecy… k čemu to je?“ ptá se Diaz novinářů, jež chtěli znát jeho názor. „Už nechci nikomu ubližovat, chci si jet jenom svůj party life,“ dodával.

Dá se potvrdit, že se tato situace opravdu zlomila teprve až v posledních týdnech. Ještě před Vánoci byl Nick nakloněn svému návratu, avšak jeho představy o comebacku se nespojovaly s představami Dany Whitea.

Následně Nick ze svého potencionálního souboje s Jorgem Masvidalem ucuknul, což podle něj bylo naposledy, co jsme jeho jméno ve spojitosti s UFC slyšeli…

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.