top fight logo export web
b3dc1f93562cef20e8694dccfc771b582de5f869

Nikita Krylov hlásí návrat do oktagonu

Pokud je jedna věc, na níž se fanoušci bojového umění vedle sledování svých oblíbených hrdinů těší nejvíce, pak je to opakovaný návrat na scénu kdysi slavných velikánů. Ukrajinský zápasník v lehkotěžké váze hodlá dát jásajícímu publiku show, kterou si zaslouží. Olympic Stadium vítal během mistrovství světa 2018 fotbalové příznivce ze všech koutů světa a nyní se bude těšit na další velkou událost.

UFC Fight Night 136 je na programu 15. září v Moskvě a už teď je jisté, že se v něm kromě velmi vyhlíženého duelu v těžké váze mezi Markem Huntem a Alexeyem Oleynikem chystá také i jeden velký comeback. O něj se zaslouží Nikita Krylov, jenž se do UFC vrací po téměř dvouleté přestávce.

„Krylova smlouva platí jen do konce srpna, v důsledku čehož se oficiální zástupci ukrajinského zápasníka rozhodli kontaktovat vedení Fight Nights Global, aby mu umožnilo opětovný návrat do UFC. Vzhledem k tomu, že to na sebe hezky navazovalo, neviděla ani jedna strana žádný problém v jeho návratu,“ znělo prohlášení MMA Fighting.

Šestadvacetiletý zápasník (25-5) se tak pokusí navázat na svá předchozí čtyři vítězství, která nasbíral od porážky Mishou Cirkunovem. Ta přišla v prosinci roku 2016 a právě ona se nakonec ukázala v jeho UFC kariéře jako osudovou. Nyní však nastal čas, aby se vrátil zpět a vyvrátil názory všem pochybovačům.

Jaký bude začátek? Do cesty se mu postaví polský úderník Jan Blachowicz (22-7), jenž se podobně jako ukrajinský bojovník nese na vítězné vlně. Ta v současné době čítá tři vyhrané souboje za sebou a on sám by dle vlastních slov přidal i čtvrté. Jak to nakonec dopadne a který bojovník bude ten šťastnější, to nám už za pár týdnů prozradí utkání v samotném srdci Ruska.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.