top fight logo export web
00f7f49d9a380f375e356cd86328c9b21220d431

Nová tvář velterové váhy přiznává: Jsem tu, abych se stal šampionem

Ben Askren si s sebou společně se svým přestupem do UFC nese také vysoká očekávání a ta by i v rámci svých ambic rád promítnul až do titulové bitvy, v níž by měl z trůnu sesadit současného velterového šampiona Tyrona Woodleyho. Než ale dojde na takto velký fight, musí se přebrodit alespoň přes jednu překážku z velké pětky. 

Ben Askren přestupuje do UFC

„Bavil jsem se s Danou (Whitem) a vím, co se chystá. Nemám s tím problém a rád přijmu výzvu kohokoliv z vrchu žebříčku,“ nechává se slyšet čtyřiatřicetiletý zápasník, který se už nemůže dočkat na svůj debut.

On sám už má v merku potenciálního soupeře. „Přál bych si, aby to byl Angličan Darren Till. Je to sice rank dva s pouhou jednou porážkou na kontě, ale já osobně se domnívám, že je zbytečně přeceňovaný,“ překvapuje.

Pro tento fight je ochotný letět až do Londýna. „Je mi jedno, kde se utkáme, klidně ho vyzvu v jeho rodné zemi. Uvidíme, co se stane, ale celkově mi tento souboj dává největší logiku,“ poukazuje Askren, přičemž my můžeme jenom souhlasit.

V případě úspěchu nad Tillem by následovala titulová bitva, ovšem nejenom u ní bychom nemuseli zůstat. „Mým přáním je se utkat s Khabibem nebo Georgesem (St-Pierrem). Vím, že to je pro tuto chvíli nemožné, ale tak třeba jednoho dne…,“ pousmívá se a uzavírá.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.