top fight logo export web
00f7f49d9a380f375e356cd86328c9b21220d431

Nová tvář velterové váhy přiznává: Jsem tu, abych se stal šampionem

Ben Askren si s sebou společně se svým přestupem do UFC nese také vysoká očekávání a ta by i v rámci svých ambic rád promítnul až do titulové bitvy, v níž by měl z trůnu sesadit současného velterového šampiona Tyrona Woodleyho. Než ale dojde na takto velký fight, musí se přebrodit alespoň přes jednu překážku z velké pětky. 

Ben Askren přestupuje do UFC

„Bavil jsem se s Danou (Whitem) a vím, co se chystá. Nemám s tím problém a rád přijmu výzvu kohokoliv z vrchu žebříčku,“ nechává se slyšet čtyřiatřicetiletý zápasník, který se už nemůže dočkat na svůj debut.

On sám už má v merku potenciálního soupeře. „Přál bych si, aby to byl Angličan Darren Till. Je to sice rank dva s pouhou jednou porážkou na kontě, ale já osobně se domnívám, že je zbytečně přeceňovaný,“ překvapuje.

Pro tento fight je ochotný letět až do Londýna. „Je mi jedno, kde se utkáme, klidně ho vyzvu v jeho rodné zemi. Uvidíme, co se stane, ale celkově mi tento souboj dává největší logiku,“ poukazuje Askren, přičemž my můžeme jenom souhlasit.

V případě úspěchu nad Tillem by následovala titulová bitva, ovšem nejenom u ní bychom nemuseli zůstat. „Mým přáním je se utkat s Khabibem nebo Georgesem (St-Pierrem). Vím, že to je pro tuto chvíli nemožné, ale tak třeba jednoho dne…,“ pousmívá se a uzavírá.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!