Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Nové záběry odhalily McGregorovu komunikaci s Whitem: Potíže s nohou jsem měl celý přípravný kemp
mcgregor conor white UFC

Nové záběry odhalily McGregorovu komunikaci s Whitem: Potíže s nohou jsem měl celý přípravný kemp

Conor se již v kleci před Danou Whitem snažil obhájit, že si nohu poranil už na přípravném kempu a samotný zápas pouze neštěstí dokonal.

Nové záběry ze zákulisí turnaje UFC 264 ukazují, že se Conor ihned v kleci snažil s Poirierem domluvit další okamžitou odvetu. „Potíže s nohou jsem měl celý přípravný kemp,“ řekl šéfovi UFC, než ho odnesli na nosítkách.

Dustin Poirier je zastáncem toho, že červencový souboj vyhrál poctivě. „Stále věřím tomu, že si Conor tu nohu zlomil mým zapříčiněním,“ sdělil několikrát americký bijec, jenž dle statistik převážil misky osudu na svou stranu a nyní nad Notoriousem vede 2-1 na zápasy.

McGregor ovšem už v kleci dokázal potlačit bolest a vehementně se snažil všechny přesvědčit, že se s únavovou zlomeninou potýkal vesměs celou svou přípravu. Dokonce kvůli tomu mohl i svůj souboj odložit, to ovšem neudělal.

„Dustine, klidně si oslavuj tu nelegitimní výhru, ale v tom zápase jsi absolutně nic neukázal! To druhé kolo by vše rozhodlo, tahle věc ještě ku*va není u konce!“ chrlil ze sebe McGregor.

A aby si záruku čtvrtého měření sil pojistil, tak dle nových záběrů oslovil ještě přímo v kleci samotného Danu Whitea. Když Ir nyní již se zlomenou holenní kostí seděl na zemi, tak musel deklarovat: „S těmito problémy jsem se potýkal celý svůj přípravný kemp.“ Na videu k vidění okolo 16. minuty.

Dana White ihned na tiskové konferenci osvěžený o nové poznatky z doktorského štábu oznámil, že si Notorious skutečně v přípravě prošel peklem, prakticky nemohl ani trénovat kopy, a proto mu svým způsobem přislíbil, že se mu s Poirierem pokusí vyjednat čtvrtý duel. Teď už bude tedy záležet vše jen na Dustinovi.

 

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?