Top-Fight.cz - bojové sporty
Conor McGregor prohra pocity

Díky tomu zápasu nakopl prodej své whiskey, ale přesto úsměv na tváři mít nemohl. Po velmi dominantní výhře jeho soupeře Conor McGregor jen sklopil zrak, v šatně si sedl na podlahu a zpytoval svědomí. Žádná z jeho drsných předzápasových předpovědí se totiž nenaplnila.

I Conor McGregor je jenom člověk, ačkoliv se to kolikrát nemusí zdát. Slova, jež vyřkl Khabibovi během jejich titulového boje, jsou více než pravdivá. „Je to přeci jenom byznys!“ zněla Irova reakce na bití, které dostával od Khabiba Nurmagomedova, jenž si nadávky od svého protivníka vzal až příliš k srdci.

Notorious byl prvním bojovníkem, který měl dle papírových předpovědí největší šanci Khabibovi na konto připsat vůbec první porážku, nakonec se i on sám nechal lapit do spárů mocného ruského Orla, jenž zejména ve druhém kole nasadil vražedné tempo, v němž jako první člověk Conora knockdownoval.

Nové videozáběry ze zákulisí ukazují McGregora chvíli před bitvou. Nasazuje si bandáže, zahřívá se, rozcvičuje se, připravuje se na výšlap do nitra oktagonu. Odtud však už odchází už jako poražený. Titul, který byl ve hře, zůstal v moci jeho ruského soupeře a sám Notorious možná pochopil, že v tomto momentě nastal úpadek jeho kariéry.

Podobné záběry byly k viděni i během Conorovy lednové prohry s Dustinem Poirierem. I když se na oko tvářil, že prohru přijal, v šatně měl co dělat, aby zadržel slzy. I proto se chtěl vrátit ke svému starému já, které mu kdysi zařídilo úspěch. Dnes se však už říká, že jsou soupeři na jeho trashtalk připraveni a jen málokomu se dokáže dostat do hlavy.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Nové záběry ze zákulisí: McGregor prohru s Khabibem jenom těžce nesl