top fight logo export web
Ondrej Novotny kritizuje UFC

Novotný: UFC a nejlepší? Dnes tam berou samé s*áče, kteří by si v Oktagonu ani neškrtli

Na celém světě byste nenašli větší MMA značku, než je UFC. Přesto největší ještě podle Ondřeje Novotného nutně neznamená také nejlepší.

Doba se změnila. Dnes lidi zajímá hlavně show, a právě v budování příběhů se snaží být UFC nejlepší. Bohužel tím trpí druhá stránka této organizace, což je podle vrchního promotéra OKTAGONu kvalita.

„Dnes UFC do svých řad často bere úplné sráče, kteří to mají skóre 3-0, 2-0, 6-1 atd.,“ řekl Novotný ve svém pravidelném podcastu MMA Letem Světem, kde měl za hosta zápasníka Miloše Petráška.

„Sám víš, že si berou bojovníky, kteří nikdy nikoho neporazili, jen aby je podepsali. Obhajoba toho, že chceš porážet ‚rádoby‘ těžší soupeře žebříčkově, aby ses tam dostal a podobně, je úplně nesmyslná a vlastně to vůbec nefunguje pro žádnou organizaci na světě,“ vyjádřil se.

Změna v UFC je tedy viditelná pouhým okem. „Už to není taková ta MMA Liga mistrů. Už je to prostě továrna, ve které je spousta lidí, kteří by si v Oktagonu ani nečuchli,“ je Novotný přesvědčený.

„Ti borci jsou v UFC kvůli show. Spousta z nich si rekord postavila na lidech, kteří v žebříčku vůbec nejsou. Spíš si tedy myslím, že je pro ně důležitá atraktivita. Jde o showbyznys,“ vyhodnotil Novotný, který tak zároveň vysvětlil, proč by se takový Matěj Peňáz neměl bránit duelu s Vlastou Čepem, který pohledem na světové žebříčky jinak nedává jako soupeř velký smysl.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!