top fight logo export web
Mike Perry je pry novy Mike Tyson v bojovych sportech

Nový Mike Tyson? Ve skutečnosti jsem ještě lepší, chválí se veterán UFC

Dana White se dnes údajně drbe na hlavě, jakou udělal chybu, že dovolil „Mikeu Tysonovi“ z UFC odejít. 

Psal se tehdy 10. duben roku 2021, co „Platinum“ Mike Perry na turnaji UFC on ABC 2 bojoval s Danielem Rodriguezem. Prohra mu v tomto zápase zlomila vaz a výrazný americký bijec se po pěti letech věrných služeb s vrcholnou MMA organizací rozloučil.

Protože Platinum uznává spíše drsný pouliční styl boje, vydal se následně do Bare Knuckle FC, kde o sobě dal velmi rychle vědět. V boxerských soubojích holých kloubů ještě neprohrál, ba co víc, dokonce i porazil slavného „Venoma“ Mikea Page. Tím se nám prý zrodil nový Mike Tyson.

„Teď se musí White šíleně drbat na hlavě. Garantuji vám, že kdyby nějaké vlasy měl, tak opět zplešatí, protože si uvědomil, jak moc velkou udělal chybu, když mě pustil,“ promluvil Mike Perry v Truck Diaries podcastu.

„Dnes se o mě zajímá naprosto každý. Nabízí mi šílené prachy. Daleko lepší, než jsem měl v UFC. Nabízí mi mnohem více, než jsem kdy v celém svém posraném životě viděl. To jsou, bráškové, boxerské peníze. Promotéři ucítili Mikea Tysona, tak začali cálovat,“ chválil se.

Proč ovšem zrovna takové přirovnání? „Protože jsem novodobý gladiátor. Způsob, jakým boxuji, je velmi podobný Mikeu Tysonovi. Možná bych řekl, že jsem dokonce i lepší. Já to dělám bez rukavic, devastuji obličeje soupeřů a zanechávám na nich nesmazatelné rýhy. Věřte mi, tento sport je můj,“ vyjasnil Perry.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!