top fight logo export web
mcgregor noha

Nový pohled na žebříček lehké váhy Conora určitě nepotěší. Takovýto propad jistě nečekal

Conor McGregor je MMA ikona a v očích mnoha, mnoha fanoušků také jeden z nejlepších zápasníků planety. Dle oficiálního žebříčku však nelze popřít jeho výkonnostní úpadek.

Ať se to mnohým lidem nemusí líbit, historie se neptá na to, jakým způsobem zápas skončil. Dle platných regulí Conor o víkendu prohrál s Dustinem na technické KO, kvůli čemuž se v rankingu lehké váhy propadl „až“ na sedmou příčku.

mcgregor zebricek oliveira poirier

Všeobecně platí, že abyste mohli spadat do nějaké titulové konverzace, musíte se nacházet v nejlepší pětce žebříčku. Máte-li ale být právoplatným titulovým vyzyvatelem, pak je ideálnější pozice až v top trojce.

McGregor je ovšem ikona, která se může pyšnit náklonností šéfa UFC. A ten tvrdí, že Irova rivalita s Dustinem stále není ukončena a že se mezi zmíněnou dvojicí pokusí zrealizovat ještě čtvrtý souboj, který by tuto válku konečně mohl ukončit.

Z toho logického hlediska však bude velmi obtížné domluvit duel mezi Dustinem a Conorem, bude-li Dustin šampionem lehké váhy. Historie UFC si snad ani nepamatuje, aby šampiona vyzval bojovník ze sedmé příčky žebříčku. A že přibližně za rok, až se Notorious ze zranění vrátí, může být ještě níže. Například už příští víkend může Ira předskočit Islam Makhachev.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.