top fight logo export web
7379b41e5631b4ee1e3ea9660c8be7e18e2314bb

Nový šampion střední váhy Israel Adesanya již zná jméno svého příštího soupeře

Sotva se mu podařilo získat kýžený titul a už se pomalu může začít připravovat na dalšího protivníka. Israel Adesanya (18-0-0) by se měl dle slov šéfa UFC postavit proti Paulovi Costovi (13-0-0).

Souboj neporažených! Přesně tak to mají fanoušci nejraději a přesně takového duelu se dočkají. Třicetiletý šampion s nigerijskými kořeny sice v blízké budoucnosti plánuje přesun o váhu výše, ale nyní nebude mít klid, dokud se mu nepodaří svou divizi vyčistit od všech možných kandidátů na jeho místo.

„Adesanya vs. Costa. To je zápas, který se musí naplánovat,“ promluvil prezident UFC Dana White před obrazovkami TMZ Sports.

Pokud vše půjde podle plánu, na duelu s Jonesem se nic nemění. Ten by měl být po Costovi hned další v pořadí.

„Zápas s Jonesem je zábavný, můžeme ho provést, ale další v pořadí je Paulo Costa,“ stál si White za svým.

Šéf největší MMA organizace planety před pár dny prohlásil, že Jonesovi s Adesanyou nebude stát v cestě, pokud si mezi sebou přejít bojovat. Jeho názor se nezměnil ani nyní, pouze chce, aby nigerijský mistr svůj pás nejprve obhájil. A stejně to vidí i sám Adesanya.

„Jen obhájím svůj titul a hned jdu za tebou,“ vzkázal šampion střední váhy Jonu Jonesovi.

„Cítím se skvěle, jsem připravený kdykoliv naskočit,“ navnazoval, že na další zápas bychom nemuseli čekat příliš dlouho.

Dokážu věci, které nikdo jiný nesvede, chválí se doposud neporažený Israel Adesanya

Jak tě trefím, můžeš umřít, vyhrožuje Adesanyovi Paulo Costa

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!