top fight logo export web
amanda nunes pena ufc pas

Nunes: Do duelu s Penou jsem neměla ani nastoupit, takže za prohru částečně nemohu

Amanda Nunes vysvětluje, že za prohru s Juliannou Penou nenese plnou zodpovědnost.

Slavná brazilská lvice si během přípravného kempu podle všeho poranila obě dvě kolena, kvůli čemuž byly limitovány i její tréninky.

Když pak došlo na verdikt lékařského týmu, ten jí doporučil, aby svou další obhajobu pásu bantamové váhy pro jistotu odložila.

Amanda ovšem nechtěla zklamat fanoušky, a namísto řízení se pokyny doktorů vstoupila do boje, ve kterém se akorát nechala dobít a o svůj pás přišla.

„Věděla jsem, že kdybych odstoupila, nevypadalo by to dobře a vrhalo by to stín na mou kariéru, proto jsem se snažila sama sebe přesvědčit, že jsem v pořádku a že tento fight zvládnu,“ uváděla Nunes na tiskové konferenci.

„Bohužel jsem si nalhávala jenom něco, co ve skutečnosti nebyla pravda. Byla jsem zraněná, a stejně jsem do toho duelu vstoupila, ale neměla jsem šanci ho vyhrát. Byla jsem handicapovaná, nemohla jsem naplno využít všech zbraní,“ popisuje.

„Myslím si, že kdybych byla plně fit, tak předvedu mnohonásobně lepší výkon. Takže se na tu prohru nemohu dívat jako na zaslouženou, částečně za ni skutečně nemohu, jelikož jsem to v tom boji plně nebyla,“ sdělila brazilská bojovnice, která se nyní dočká odvety, ve které může uvést věci na pravou míru.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.