top fight logo export web
Harrison Nunes

Nunes: Kdyby byla Harrison opravdu tak odvážná, tak už dávno podepíše s UFC

Kayla Harrison je mnohými považována za nejlepší MMA bojovnici planety. Tento status ovšem nehodlá obhájit v UFC.

Mnoho bojovníků se řídí finančními podmínkami a jinak tomu nebylo ani v případě jedenatřicetileté americké ranařky, která se nedávno rozhodla podepsat novou smlouvu v PFL.

Zde je sice šampionkou, neporaženou navíc, ale dozajista jí není nabídnuta taková konkurence, jaké by se dočkala, kdyby podepsala kontrakt s UFC.

„Spousta lidí ráda žvaní, ale zrovna v případě Kayly by bylo lepší, kdyby mlčela. Otevírat si hubu a mluvit o tom, jak je nejlepší, a přitom nezápasit s absolutní špičkou, to dovede každý,“ nebrala si Nunes servítky.

Proč je ovšem tak naštvaná? „Kayla je totiž jednou z těch osob, které přispěly k mému odchodu z American Top Teamu. Původně jsem byla šťastná, měla jsem tam vyhrazené své území, ale ona se přisrala a začala o mně mlet sračky a můj pobyt tam mi znepříjemnila,“ odhalila.

Proto je připravena uvést věci na pravou míru. „Jsem ochotna se s Kaylou utkat. Podle mě ale není tak odvážná, aby to udělala. Kdyby byla, už dávno je tu s námi v UFC. Ona se však raději zakope v PFL a bude kydat sračky zpovzdálí,“ řekla Nunes.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.