top fight logo export web
Amanda Nunes top

Nunes: Široko daleko se nenachází lepší bojovnice, než jsem já

Amanda Nunes se musela pochválit za dominantní výkon, který předvedla v odvetě s Juliannou Penou.

Brazilská lvice předvedla prakticky jednostrannou show, kterou ověnčila několika knockdowny a následnou výhrou na body. Pět kol akce, napětí a také krve, jež zalila tvář soupeřky.

„Tohle jsem prostě já, tohle je má skutečná forma. Do prvního boje jsem vstupovala zraněná a nechtěla jsem se na nic vymlouvat. Nyní jsem byla fit a ukázala jsem, jaký je mezi mnou a Juliannou rozdíl,“ chválila se staronová šampionka bantamové váhy.

„Když jsem Juliannu zalila krví, ucítila jsem, že to je definitivně můj zápas. To je ten důvod, proč mě lidé nazývají lvicí. Miluju, když se ženu za svou kořistí, zakousnu se do ní a všude cáká krev. Tohle je můj motor,“ poukazovala.

„Široko daleko není lepší bojovnice, než jsem já. V tomto boji jsem to jasně dokázala. Naschvál jsem to táhla až na body, abych dala soupeřce šanci něco předvést. To ona nedokázala,“ dmula se pýchou Nunes, jež za svou kariéru porazila takové bojovnice, jako jsou Ronda Rousey, Miesha Tate, Cris Cyborg či Valentina Shevchenko.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!