top fight logo export web
tony ferguson mma zapas 2021

Nůž na krku! Dana White uvedl, jak moc je pro Tonyho Fergusona v příštím zápase důležitá výhra

Pověstný „El Cucuy“ před sebou může mít zcela poslední zápas své dlouhé UFC kariéry.

Tony Ferguson je známý strašák divize lehké váhy, na kterém se ale nejvíce bohužel podepsal čas. A nyní v osmatřiceti letech už nedisponuje takovou rychlostí jako kdysi. A to je v těchto nižších hmotnostních patrech skutečně znát.

I navzdory osudu a běhu času se Ferguson rozhodl nepolevit a i do příštího zápasu si řekl o velké jméno. To v současné chvíli náleží Michaelu Chandlerovi, bývalému šampionovi lehké váhy Bellatoru, který se vždy pokouší o atraktivní utkání.

Diváci už předem vědí, že je bude čekat další pekelná show, která ale z hlediska budoucnosti jednoho z borců, zejména tedy v případě El Cucuye, může být zásadní. Nepřímo to potvrdil i sám prezident organizace Dana White.

„Povím to takhle… Pro Tonyho je výhra v tomhle zápase velmi důležitá,“ odpověděl White během tiskové konference na otázku novinářů, které zajímalo, jak to vypadá s Fergusonovou budoucností v UFC.

Jak je totiž známo, El Cucuy má za sebou tři prohry a ve všech prohrál naprosto jasně, i když to dvakrát bylo „jenom“ na body. Důležitý byl ten celkový výkonnostní obrázek a ten v Tonyho prospěch příliš nemluvil. Proti Chandlerovi to může být poslední šance, jak to napravit.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.