top fight logo export web
Colby Covington Usman ufc

Očekávejte bezchybný výkon! připravuje Usman své fanoušky na další hladkou obhajobu

Šampion si těžkou hlavu s náročností své příští bitvy nedělá. Fanoušci se mají předem připravit na další bezchybný výkon.

Na turnaji UFC 268 dojde k velmi vypjaté odvetě, která budila vskutku silné emoce už během prvního souboje před dvěma lety. Oba bojovníci se za tu dobu o něco posunuli, viditelně dál by však měl být úřadující šampion, jenž věří v další úspěšnou obhajobu.

„Naposledy jsem proti Colbymu bojoval pod vlivem emocí. Slíbil jsem, že ho zničím v postoji, a to jsem také udělal. Teď chci bojovat s větším klidem a předvést naprosto dominantní show,“ uveřejnil Kamaru Usman.

„Takže i když je tahle záležitost pro mě osobní a i když opět mohu v sobě probudit toho démona, teď si dám záležet na tom, abych Colbymu ukázal, že se vůbec nenachází na mé úrovni. Připravte se na zcela bezchybný výkon,“ upozornil Usman své fanoušky.

A ačkoliv je Covington dost možná šampionovou největší hrozbou ve velterové váze, ani sázkové kanceláře mu příliš nevěří. Většina bookmakerů a lidí vkládá svou důvěru do rukou nigerijského mistra divize, na něhož v rámci UFC ještě nikdo nedokázal najít recept.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.