top fight logo export web
3e9b3f0ad4646c4bac3f7495f9bbc418cc5f171d

Odchod do důchodu se odkládá, José Aldo spojil i další část své kariéry s UFC!

Prohra s Volkanovskim ho natolik namotivovala, že odložil své původní plány ohledně odchodu do důchodu. José Aldo chce svým fanouškům ukázat, že ještě nepatří do starého železa, a tak podepsal s UFC novou osmizápasovou smlouvu.

Bývalý šampion pérové váhy a jedna z neodmyslitelných ikon v oboru se během pondělního večera střetla s prezidentem UFC, aby projednala možnosti pokračování. Aldo chtěl původně zakončit svou kariéru v roce 2019 bojem na domácí brazilské půdě, ovšem na UFC 237 (12. května) zažil velice ostudnou prohru, kde sice nebyl knokautován ani nucen se vzdát, zato ho jeho soupeř (Alexander Volkanovski) předčil z toho sportovního hlediska ve všech ohledech.

José „Scarface“ Aldo na to zareagoval následovně: „Ještě nikdy jsem tak špatně nezápasil. Musím napravit, co fanouškům dlužím. Musím jim ukázat, že to jsem stále já. Všechny mé plány se teď mění. Potřebuji se soustředit na to, co je důležité, a to je výhra v dalším zápase.“

Jak se říká, že vše špatné je pro něco dobré, můžeme i zde s trochou nadsázky říci, že kdyby Aldo před vlastním publikem neprohrál, jeho kariéra by skončila mnohem dříve. Teď se v něm ovšem probudil ten starý známý hlad po úspěchu, který se nemůže dočkat, až bude nasycen. Kdy to přijde? První z reálných možností je nějaký podzimní termín, čas nám napoví více.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!